Općina Pale i Općinsko vijeće Pale, povodom nastupajućeg Kurban Bajrama, svim građanima Općine Pale upućuju iskrene čestitke.

Neka bajramski dani u naše domove donesu mir, zdravlje i radost, a među ljude više razumijevanja, poštovanja, solidarnosti i dobrote.

Želimo da Bajram provedete u rahatluku, porodičnoj toplini i lijepom raspoloženju, zajedno sa svojim najbližima, prijateljima i komšijama.

Bajram Šerif Mubarek Olsun!

Općinski načelnik
Almin Ćutuk

Predsjedavajući Općinskog vijeća
Senad Mutapčić

POVEZANO